Jdi na obsah Jdi na menu
 


2001 Chorvatsko

31. 7. 2001

Děti nám odrůstají a tak jedeme naposledy na společnou dovolenou k moři. 4 noci trávíme v kempu Škrila na ostrově Krk. Zde jsme byli v roce 1997 téměř bez jakékoliv výbavy a tak na tuto dobu vzpomínáme. Stanujeme hned nad mořem, máme krásný výhled a jsme spokojeni.

Obrazek


Pokračujeme na další ostrov, tentokrát Pag. Kujanovi už tu jsou, přijíždíme v noci, do kempu Straško už nepouštějí a tak děti jdou dovnitř na černo a mi spíme před kempem v autě. Alespoň jsme ušetřili. Ráno jedme společně do kempu Šimuni, kde trávíme další 3 noci.

Obrazek

Na ostrůvku jsme špatně uvázali člun a málem jsme o něj přišli. Prootže jsme si toho všimnul první, musel jsem pro něj doplavat. Naštěstí jsem ho i se svým bídným plaveckým stylem dostihnul.

Cesta zpět byla velmi dobrodružná. Začala foukat bóra a my musíme čekat několik hodin, jestli vůbec začne jezdit trajekt. Nakonec to riskli a i my jsme se doškali nalodění. Moře bylo úplně bílé, foukal vítr jako blázen a přestože bylo stále nějaký břeh vidět, nebylo to příliš příjemné. Auta jsme měli nasolená jako tresky. Po vylodění nelze ani použít ostřikovače, protože proud vody je okamžitě větrem stržen a na sklo nedoletí. Policajti nepouštějí motorky, potkáváme převrácený přívěs ale nakonec jsme to ve zdraví zvládli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář