Jdi na obsah Jdi na menu
 


1997 Chorvatsko

31. 8. 1997
Vyrážíme k moři. Kam jinam, než do Chorvatska. Jedou ještě Čadkovi, Peldovi a Kujanovi. Vybrali jsme si ostrov Krk, ubytování si nezajišťujeme, urřitě tam něco seženeme. Ale ouha. Sehnat apartmán je téměř nemožné, navíc strašně drahé. A tak se rozdělujeme. První dvě rodiny nakonec něco sehnali. My jsme sicě čtyři ale máme alespoň stan pro tři a dva spacáky. Jinak nic, naštěstí Kujanovi jsou vybaveni lépe a tak jdeme do kempu Škrila v romantickém prostředí Staré Bašky. Voda se sem dováží ale je tu fajn, koupání nádherné, chodíme na pláže pěšky, pokaždé někam jinam.Vydrželi jsme tu 5 dní.

Obrazek

Přejíždíme do Nové Bašky, místní průmyslový kemp s diskotékou se nám nelíbí a tak jedeme dál na ostrav Ráb. V kempu San Marino zůstáváme 2 noci. Jsou zde různé pláže, dokonce se zde mohou najít i pískové.

ObrazekCestou zpět se zastavujeme na Plitvických jezerech. Ve vnitrozemí míjíme prostřílené a vyrabované domy, kemp je opuštěný a zarostlý a tak.přespáváme v privatu. Je vidět, že i zvířata jsou z probíhajícího válečného konfliktu vystresovaná.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář